sadsad x
asdasd
Güvenlik
 • Güvenlik

  İşbu beyan, sevimburada.com/Sevim İç Giyim Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin gizlilik politikasını içermektedir. sevimburada.com adlı web sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

  Kredi Kartı Güvenliği:
  • sevimburada.com'dan güvenli bir şekilde online alışveriş yapabilirsiniz.

  • Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

   Verdiğiniz bilgiler SSL kriptolu yöntemle aktarılır.

   Kredi kartının SET Secure Electronic Transaction/Güvenli Elektronik İşlem) sistemine dahil olduğu kontrol edildikten sonra, sistem kartı düzenleyen bankayla irtibat kuracak ve müşterinin alışverişi için onay isteyecektir. 

  • Banka kartın doğruluğunu onayladığında söz konusu bedel karttan tahsil edilecektir. Aksi takdirde sipariş iptal edilecektir.

  Üyelik Bilgilerinin Güvenliği:
   sevimburada.com'a üye olmak için tarafımıza vermiş olduğunuz hiçbir bilgi, firmamız tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

   sevimburada.com, bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyadı, e-posta vb.) size daha iyi hizmet verebilmek amacı ile veritabanına kayıt eder.

   Alınan kişisel bilgileriniz kampanya organizasyonları, size özel teklifler, özel promosyon uygulamaları gibi faaliyetlerde kullanılır.
  sevimburada.com üyesi olduğunuz günden itibaren aksi belirtilmedikçe günlük, haftalık ve aylık bültenler ile size özel fırsatları içeren mail, SMS ve MMS gibi platformlardan sizinle iletişime geçilir.

   Bu uygulamadan faydalanmak istemiyorsanız kişisel bilgilerinizin olduğu bölümden gerekli ayarları yaparak ya da destek@sevimburada.com'dan mail yolu ile bu hizmetten vazgeçme hakkınızı kullanabilirsiniz.

   Sevim İç Giyim Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti., istediği zaman uygulama üzerinde istediği gibi değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayın! Tıklayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.